O blogu

Witaj! Tu Gabriela Gancarz-Stasiak. Prowadzę internetową galerię sztuki artpower.pl, ale też interesuję się wystrojem wnętrz.
Czytam wiele blogów i magazynów o wnętrzach, codziennie oglądam masę zdjęć – szczególną uwagę zwracam na to, co wisi na ścianach. I zawsze się zastanawiam, czemu zagraniczne mieszkania są pełne sztuki, a w Polsce wieje nudą pustych ścian. 
Stwierdziłam, że czas coś z tym zrobić i właśnie po to powstał ten blog.

Są blogi o wnętrzach, są blogi o sztuce (często zbyt trudne dla przeciętnego człowieka…), ale brakuje przestrzeni w internecie, która wyraźnie lokuje sztukę w domu, bo przecież obraz od zawsze pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną.

Mam wiele zapytań od klientów, którzy szukają pomocy w dopasowaniu dzieła sztuki do konkretnego wnętrza (nie ma w tym nic złego!), współpracuję z architektami wnętrz i ten blog ma być miejscem, gdzie użytkownicy galerii artpower.pl znajdą pomoc i inspirację do zagospodarowania wolnej ściany.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na gabi(at)artpower.pl

 

gabTo ja na obrazie autorstwa Bogumiły Szlęk-Gancarz

Zapraszam do mojej galerii:

logo

Jestem też tutaj:

na FB: facebook.com/artpowerpl

na Twitterze: twitter.com/artpowerpl

na ciuchach: sztukaniegryzie.cupsell.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>